66 YILLIK TECRÜBEMİZLE ÜRETİMDE BİZDE VARIZ...

VİZYON & MİSYON

Vizyonumuz; yüksek kaliteli ürünleri en uygun fiyatlar ve hızlı şekilde müşterilerine sunarak, dünya markalarının en iyi stratejik üretim firmalarından biri olmaktır.

Misyonumuz; müşterilerimize uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunmak ve mümkün olan en iyi hizmeti sunarak sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

 • Müşteri baş tacımız ve kalite vazgeçilmezimizdir.
  Müşterilerimiz için en iyi kaliteyi her bakımdan sunarak beklentilerin üzerine çıkmaktır.
 • Üstün iş ahlakı
  Tüm iş ilişkilerimizde dürüst ve karşılıklı yarar sağlamak amacıyla hareket ederek iş ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir.
 • Daima en iyi olmak hedefimizdir
  Kalitede, hizmette, tedarikçilerimiz ile olan ilişkilerimizde daima “en iyi” olmak ve piyasada sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir.
 • Güvenilir ve şeffaf yapı
  Müşterilerimiz ile uzun dönemli ilişkiler kurabilmek için güvenilir olmak ve bilgi, öneri ve sorumluluklarımızı açık bir şekilde paylaşmak vazgeçilmezimizdir.
 • En önemli sermayemiz, insan kaynağımızdır.
  Ürün ve Hizmet kalitesinin çalışanlarımızın kalitesiyle başladığını iyi biliyoruz. Konusunda uzmanlaşmış kadrosu ve verdiği hizmetle kalitesini pazarda kabul ettirmiş bir kumaş firması olan ÜMİT TEKSTİL, markalaşmaya önem vererek dünyaca tanınan bir kumaş üreticisi ve tedarikçisi olmayı ve piyasaya değer katmayı hedeflemektedir.