66 YILLIK TECRÜBEMİZLE ÜRETİMDE BİZDE VARIZ...

HAKKIMIZDA

1957 yılında  Sultanhamam’da kurulmuştur. Firmamız 240 cm Renkli ve Beyaz Poplin, 240 cm Ranforce Çarşaf (özel üretim) , 160 cm eninde desenli  bebek nevresimlik ve diğer bebek araç ve gereçlerinde kullanılan  kumaş çeşitlerimiz ana ürün yelpazemizi oluşturmaktadır. Yüksek kaliteli, uygun fiyatlı , şık ve modern tasarımları  sayesinde ürünlerimiz tekstil ve diğer endüstrilerde  de beğenilerek  kullanılmaktadır.

%100 pamuk olarak dokunan  kumaşlarımız ile  geleneksele olan bağlılığımızdan ayrılmayan aynı zamanda modern teknolojiyi de yakından takip eden   firmamız,  güçlü  yapısı  sayesinde  yüksek kaliteli ürünlerini  uygun fiyatlar ile müşterine sunmaktadır.

Vazgeçilmez kalite değerleri, deneyimli çalışanları ve tekstil sektöründeki  66 yılı aşkın tecrübesi sayesinde EFES ürünleri, piyasada yaygın olarak tanınmakta ve takdir edilmektedir. Kaliteye olan tutkumuz,  dinamik ve yenilikçi yapımız, tecrübe ve geleneklerimize olan bağlılığımız, firmamızın istikrarlı geçmişinin arkasındaki  güç olmuştur. Müşteri odaklı çalışma stratejisi ile “EN İYİ” olmayı hedefleyen ÜMİT TEKSTİL,  iş ahlakını ve dürüstlüğü ilkesi  haline getirmiştir.